Nasza marka to znacznie więcej niż eleganckie logo - to jest nasz KOSMOS. Kosmetyki Dr.Hauschka zawierają wyłącznie składniki naturalne i to najlepsze z możliwych. Receptura każdego produktu została skomponowana z wyjątkową dbałością i pietyzmem w oparciu o rezultaty wieloletnich badań naukowych. Jako produkty w 100% naturalne, wszystkie kosmetyki Dr.Hauschka posiadają certyfikat NATRUE. Ważny jest fakt, że stosowane przez nas standardy w wielu aspektach znacznie przewyższają kryteria wymagane do uzyskania tego uznawanego na całym świecie znaku jakości. Naturalna pielęgnacja skóry to dla nas nie tylko modny trend, ale tradycja i kultura, którą kultywujemy od samego początku.

Czy na noc naprawdę najlepszy jest tłusty krem? Cóż, niekoniecznie. Stosując nasze produkty pozwolisz swojej skórze swobodnie oddychać. Czy mężczyźni naprawdę potrzebują innych produktów pielęgnacyjnych niż kobiety? Uważamy, że zasadniczym kryterium ich doboru powinna być nie płeć, a rodzaj cery i jej aktualna kondycja.

Co jest dla nas ważne? Sprawiedliwy handel oraz szacunek dla naszych partnerów, naturalne rytmy, wewnętrzne piękno i nasze szczególne podejście do tworzenia kosmetyków. Jak w oparciu o te wartości produkujemy nasze ekskluzywne kosmetyki?

Tworzymy naturalne produkty od 1935 roku. WALA Heilmittel GmbH została założona w celu produkcji leków WALA. Założyciel firmy, Dr. Rudolf Hauschka był pasjonatem naturalnych rytmów.

Uroda

Wartości

Firma

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Media Społecznościowe

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: