Olejek eteryczny z cytryny pochodzi z Włoch. Olejek z trawy cytrynowej pozyskiwany jest z Nepalu. Ekstrakt z skrzypu polnego pochodzi z dzikich zbiorów z państw niemieckojęzycznych. Szałwia pochodzi z farmy Demeter. Olejki odżywcze z jojoby i oliwek pozyskiwane są w Argentynie i Hiszpanii. Pracownicy WALA łączą te organiczne surowce w Eckwälden, dzięki czemu powstaje odżywcze mleczko do ciała. Finalny produkt trafia do około 40 państw na wszystkie kontynenty.

 

 Ile państw jest zaangażowanych w tworzenie Dr.Hauschka Lemon Lemongrass Vitalising Body Milk?

W 1935 roku założyciel firmy WALA Dr. Rudolf Hauschka zdecydowania zadał sobie wiele ważnych pytań. Odpowiedź na nie znalazł w produktach otrzymywanych od natury oraz w rozwijającej się działalności firmy. Z czasem mnożące się pytania i wciąż nowe odpowiedzi doprowadziły do stworzenia bardzo wyjątkowej kultury kosmetycznej z jasnym celem: produkcja ma podtrzymywać utrwalone wartości dla ludzi, zamiast dążyć do szybkiego zysku.

Miejsca, w których produkuje się produkty Dr.Hauschka są mocno związane z zobowiązaniami ukierunkowanymi na dbałość o środowisko naturalne i człowieka. Od 1967 roku firma znajduje się w Eckwälden. Decyzja, aby tam pozostać była jak najbardziej świadoma. Biodynamiczny ogród leczniczych ziół WALA, powstające ośrodki rozwoju produktu i nowoczesne ośrodki produkcyjne zlokalizowane są od 1950 roku w agrokulturalnym rejonie w południowych Niemczech u podnóża gór Szwabskich. Eckwälden jest małą wioską przez którą pasterze przepędzają owce. Z drugiej strony, firma WALA dała wiosce prawdziwy kosmopolitański nastrój.

Wszystkie zyski WALA Heilmittel GmbH z sprzedaży wysokiej jakości produktów przekazuje do Fundacji WALA. Środki finansowe są inwestowane w rozwój firmy. Fundacja WALA wyznacza odpowiedzialny kierunek lokowania funduszy oraz strzeże spełniania kulturowej misji: wytwarzania naturalnych produktów dbających o skórę, posiadających właściwości lecznicze oraz promujących piękno. Promowanie rozwoju firmy jest głównym powodem istnienia GmbH. Rozsądne zarządzanie funduszami pozwala na liczne inwestycje: nie tylko w utrzymywanie wysokiej jakości produktów, ale także na utrzymywanie ponad tysiąca pracowników oraz projektów zarówno w Niemczech, jak i innych państwach, z których pozyskiwane są naturalne składniki dla produktów Dr.Hauschka .

 

Jest wiele sposobów na prowadzenie firmy i określonego biznesu. Z działalnością firmy zawsze wiąże się duża odpowiedzialność. W pierwszej kolejności wobec swoich klientów. W końcu to klienci są głównym powodem dla istnienia firmy. Właściciel firmy ponosi również odpowiedzialność za swoich pracowników, ich warunki pracy i produkty, które wytwarzają.

W jakich warunkach uzyskuje się surowce? Ile prądu i wody jest zużywanych na etapie produkcji? Ile odpadów jest wytwarzanych? Ile odpadów pozostaje do utylizacji? Co firma robi z zyskami?

Służymy ludziom, nie rynkowi.

Media Społecznościowe

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: