Nasza skóra nieustannie się odnawia, ponieważ ma doskonałe zdolności do regeneracji. Kosmetyki nie powinny jej w tym zastępować. Koncepcja pielęgnacji Dr.Hauschka polega na oczyszczaniu, wzmacnianiu, nawilżaniu i odkrywaniu naturalnego piękna skóry każdego dnia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Holistyczna pielęgnacja skóry

Koncepcja pielęgnacji Dr.Hauschka od samego początku opiera się na niestandardowym holistycznym podejściu do pielęgnacji. Nasze zabiegi pielęgnacyjne zdecydowanie przełamują konwencję, ponieważ rozpoczyna je orzeźwiająca, szałwiowa kąpiel stóp. Sam zabieg pomaga także oczyścić umysł ze względu na swój relaksujący charakter, dzięki niemu oderwiesz się od codziennych problemów i nabierzesz dystansu do wszystkiego co robisz. Również do samego siebie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zabiegi Dr.Hauschka

Czy na noc powinniśmy pielęgnować skórę twarzy tłustym kremem? Cóż, niekoniecznie. Stosując nasze produkty pozwolisz swojej skórze swobodnie oddychać. Czy mężczyźni naprawdę potrzebują innych produktów pielęgnacyjnych niż kobiety? Uważamy, że zasadniczym kryterium ich doboru powinna być nie płeć, a rodzaj cery i jej aktualna kondycja. Czy produkty kosmetyczne premium muszą powstawać w globalnych koncernach? Wytwórcą naszych kosmetyków jest producent leków z małego miasteczka u podnóża Alp Szwabskich. Cytując Elisabeth Sigmund: „Wprowadzając te niekonwencjonalne produkty na rynek, czuliśmy się jak autentyczni buntownicy.” – tak wspominała współzałożycielka atmosferę, która towarzyszyła uruchomieniu produkcji kosmetyków Dr.Hauschka w 1967 roku. Od ponad 50 lat w tej kwestii nic się nie zmieniło.

Przełamujemy stereotypy

Media Społecznościowe

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: