Koncept pielęgnacji skóry marki Dr.Hauschka wspiera nocne procesy odnowy za pomocą wodnych, rewitalizujących produktów, które respektują te naturalne rytmy skóry. Kosmetyki Dr.Hauschka do pielęgnacji na noc oparte są na ekstraktach z roślin leczniczych, które zapewniają skórze impulsy do samoodnowy.

Kiedy Elisabeth Sigmund tworzyła w latach trzydziestych swoje kosmetyki zdawała sobie sprawę, że kremy na noc o bogatej, tłustej konsystencji utrudniają ten ważny etap usuwania zbędnych produktów przemiany materii. Kiedy później, w latach sześćdziesiątych, pracowała nad rozwojem kosmetyków Dr.Hauschka, wiedzę tą przykuła w ważny filar naszej koncepcji pielęgnacji skóry.

Ale co to dokładnie znaczy, gdy mówimy, że produkty Dr.Hauschka dostarczają skórze impulsy do samoodnowy? Produkty naszej marki nie tylko zapewniają zewnętrzną pielęgnację skóry, ale także aktywizują i wspomagają regeneracyjne zdolności skóry. Są niczym wzór lub matryca dla prawidłowo funkcjonującej skóry. Pokazują skórze jak powinna pracować, a potem ona sama musi podjąć tę pracę. To tak jak z nauką naszych dzieci. Naturalne kosmetyki Dr.Hauschka mogą edukować cerę jak powinna funkcjonować.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że kiedy śpisz w nocy to Twoja skóra jest bardzo aktywna i rozbudzona? Naśladujemy ten naprzemienny rytm każdego dnia w ciągu naszego życia. W ciągu dnia jesteśmy nastawieni na przyjmowanie różnych bodźców z otoczenia, chłonąc wrażenia i doświadczenia, natomiast noc powinniśmy wykorzystać do przetwarzania wszystkiego, co przyjęliśmy i przygotowania się do nowego dnia.

Twoja skóra korzysta z nocnego odpoczynku, aby gruntownie się zregenerować. Ponieważ w nocy nie musi się chronić przed szkodliwymi wpływami środowiska, może się otworzyć, oczyścić i odnowić, aby następnego ranka obudzić się zdrowa i wypoczęta - zwłaszcza jeśli wspierasz ją odpowiednią pielęgnacją na noc.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że kiedy Ty śpisz w nocy, Twoja skóra jest bardzo aktywna i rozbudzona? Naśladujemy ten naprzemienny rytm każdego dnia w ciągu naszego życia. W ciągu dnia jesteśmy nastawieni na przyjmowanie, chłonąc wrażenia i bodźce z otoczenia czy też po prostu jedząc. Natomiast noc jest wykorzystywana do przetwarzania wszystkiego, co przyjęliśmy i przygotowania się do nowego dnia.

Twoja skóra korzysta z nocnego odpoczynku, aby gruntownie się zregenerować. Ponieważ w nocy nie musi się chronić przed szkodliwymi wpływami środowiska, może się otworzyć, oczyścić i odnowić, aby następnego ranka obudzić zdrowa i wypoczęta - zwłaszcza jeśli wspierasz ją odpowiednią pielęgnacją na noc.

Silna i wyzwalająca

Nasza pielęgnacja na noc

Media Społecznościowe

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: