Jaki jest charakterystyczny składnik serii regenerującej?

Produkty z serii regenerującej Dr.Hauschka zawierają wyciąg z czerwonej koniczyny, który stymuluje naturalne procesy samoodnowy.Koniczyna czerwona jest powszechnie występującą rośliną, która kwitnie od maja do września i jest zbierana w momencie, kiedy jest najsilniejsza. To sekret odnowy. Wodny ekstrakt z czerwonej koniczyny otrzymuje się w wyniku procesu rytmizacji, przez siedem dni dojrzewa w dużych glinianych naczyniach. Codziennie rano i wieczorem wyciąg jest starannie mieszany. Tak otrzymujemy cenną esencję, która posiada regenerującą moc czerwonej koniczyny.Każdy produkt z serii regenerującej Dr.Hauschka ma unikalną formułę skomponowaną wokół wyciągu z czerwonej koniczyny. Dzięki temu każdy z produktów spełnia swoje zadanie.

Dla kogo jest przeznaczona seria regenerująca Dr.Hauschka?

Jeśli Twoja skóra traci elastyczność, staje się coraz bardziej sucha, cienka i pojawiają się zmarszczki, to znaczy, że masz dojrzałą skórę. Zwykle zaczyna się to w wieku około 40 lat. Potrzeby skóry ulegają zmianie. Seria  regenerująca Dr.Hauschka rozumie to i zaspokaja zmieniające się potrzeby dojrzałej skóry. Nasze preparaty są zaprojektowane tak, aby wspierać skórę oraz stymulować jej aktywność.Jeśli Twoja skóra traci elastyczność, staje się coraz bardziej sucha, cienka i pojawiają się zmarszczki, to znaczy, że masz dojrzałą skórę. Zwykle zaczyna się to w wieku około 40 lat. Potrzeby skóry ulegają zmianie. Seria  regenerująca Dr.Hauschka rozumie to i zaspokaja zmieniające się potrzeby dojrzałej skóry. Nasze preparaty są zaprojektowane tak, aby wspierać skórę oraz stymulować jej aktywność.

Odnowa jest tematem nocy.

Jesteśmy znani z naszych unikalnych produktów do pielęgnacji nocnej. W ciągu dnia skóra potrzebuje ochrony, ale w nocy możemy jej umożliwić swobodny oddech, a pobudzające impulsy stymulują procesy samoregeneracji. Dotyczy to szczególnie skóry dojrzałej. W naszej serii regenerującej nie ma tłustych kremów na noc, zamiast tego są Serum regenerujące oraz Intensywne kuracje, które ujędrniają i stymulują naturalne procesy skóry.

Seria regenerująca Dr.Hauschka

Starzenie się skóry jest procesem całkowicie naturalnym. I nie można go zatrzymać. Ale produkty pielęgnacyjne, które wspierają naturalną aktywność skóry, mogą spowolnić procesy starzenia. Żaden produkt pielęgnacyjny nie może odwrócić skutków, dlatego nie mówimy o produktach przeciw starzeniu się skóry tylko o produktach regenerujących.Bądź gotowa na wyzwania dnia codziennego dzięki produktom z serii regenerującej Dr.Hauschka, które wzmacniają dojrzałą skórę i jej siły witalne. Produkty z tej serii zapobiegają przedwczesnemu powstawaniu zmarszczek, a Twoja skóra otrzymuje nowy impuls do samoregeneracji. Efekt - promienna i odżywiona cera.

Każdy produkt z serii regeneracji dr Hauschka ma unikalną formułę opartą na koniczynie czerwonej. Każdy produkt robi to, co powinien.

Media Społecznościowe

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: