Opracowaliśmy indywidualne programy pielęgnacji skóry dopasowane do różnych potrzeb i kondycji cery. Wszystkie zawierają kroki pielęgnacji wieczorem i odżywcze trio rano. Właśnie oczyszczanie, wzmacnianie i nawilżanie są potrzebne skórze rano. Zaczynamy od oczyszczania, dziękujemy któremu przygotujemy skórę do usunięcia zbędnych produktów przemiany materii. Jest to ważny element pielęgnacji skóry, ponieważ oczyszczamy skórę z zanieczyszczeń. Następnie wzmacniamy skórę produktami na bazie wody. Na zakończenie stosujemy odpowiednio dobrany krem lub olejek, który nawilży i ochroni Twoją skórę przed szkodliwymi wpływami środowiska. To jednak nie wszystko. Odnosi się to nie tylko do koncepcji pielęgnacji skóry, jak i do samych produktów Dr.Hauschka. "Ludzie mają dwa rodzaje piękna – wewnętrzne i zewnętrzne." Elisabeth Sigmund, współzałożycielka Dr.Hauschka była bardzo świadoma tych słów. Wszystko zaczyna się od sposobu, w jaki używasz produktów Dr.Hauschka i nawiązujesz dialog zarówno z nimi, jak i ze swoją skórą. W końcu kluczem do sukcesu jest poświęcenie samemu sobie trochę uwagi, o której tak często zapominamy w natłoku codziennych obowiązków. Skóra jest największym narządem organizmu. Ulega wpływom różnorodnych rytmów i ma różne potrzeby. Przykładowo: w ciągu dnia podstawowym zadaniem skóry jest ochrona i w tej właśnie funkcji musimy ją wspierać. W nocy zaś skóra potrzebuje impulsu do regeneracji. Na skórę mają także wpływ pory roku i nasz wiek. Co jakiś czas potrzebuje dodatkowych bodźców pobudzających do samoodnowy, dlatego w pielęgnacji Dr.Hauschka kieruje się raczej stanem skóry i jej potrzebami, niż niezmiennym rodzajem skóry. Nasza koncepcja pielęgnacji skóry jest równie rytmiczna jak samo życie. Uważamy, że pielęgnacja powinna odpowiadać na aktualne potrzeby skóry, które zmieniają się zgodnie z rytmami.

Skóra jest największym narządem organizmu. Ulega wpływom różnorodnych rytmów i ma różne potrzeby.  Przykładowo, w ciągu dnia  podstawowym zadaniem skóry jest ochrona i w tej właśnie funkcji musimy ją wspierać. W nocy natomiast, skóra potrzebuje impulsu do regeneracji. Na skórę mają także wpływ pory roku, nasz wiek… Co jakiś czas potrzebuje dodatkowych bodźców pobudzających do samoodnowy. Dlatego w pielęgnacji Dr.Hauschka kierujemy się raczej stanem skóry i jej potrzebami, niż niezmiennym rodzajem skóry.

Nasza koncepcja pielęgnacji skóry jest równie rytmiczna jak samo życie. Uważamy, że pielęgnacja powinna odpowiadać na aktualne potrzeby skóry, które zmieniają się zgodnie z rytmami.

Dźwięczne trio o poranku

Oczyszczanie, wzmacnianie i nawilżanie

Media Społecznościowe

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: