Ciepło i odrobina uwagi. Czas dla siebie, aby spotkać się z samym sobą. Pielęgnacja od koniuszków palców po czubek głowy. Brzmi jak wizyta w SPA? W pewnym sensie tak jest.

Naturalna pielęgnacja ciała

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Seria regenerująca Dr. Hauschka jest idealnym wyborem dla skóry wymagającej i dojrzałej. Są to wyspecjalizowane produkty dla skóry doświadczonej życiem, które przywrócą jej życie.

Pielęgnacja regenerująca zamiast pielęgnacji anti-ageing

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że kiedy Ty śpisz w nocy, Twoja skóra jest bardzo aktywna i rozbudzona? Naśladujemy ten naprzemienny rytm każdego dnia w ciągu naszego życia.

Dlaczego nasza pielęgnacja na noc jest unikalna

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skóra jest największym narządem organizmu. Ulega wpływom różnorodnych rytmów i ma różne potrzeby.

Trzy kroki w programie pielęgnacji skóry

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ty i twoja skóra nie mogą być sztywno określone i zaszufladkowane. Potrzebujesz pielęgnacji, która uwzględnia zmieniające się potrzeby skóry w zależności od dnia, miejsca, pory roku czy potrzeb w danym momencie życia.

Kondycja skóry zamiast rodzaju

Nasza skóra nieustannie się odnawia –ma doskonałe zdolności do regeneracji. Kosmetyki nie powinny jej w tym zastępować. Koncepcja pielęgnacji Dr. Hauschka polega na oczyszczaniu, wzmacnianiu, nawilżaniu i upiększaniu skóry. Ma ona podkreślać jej piękno zgodnie z naturalnym rytmem dobowym. Szczególnie ważna jest beztłuszczowa pielęgnacja na noc. Podczas nocnego odpoczynku nadchodzi dla skóry czas regeneracji. Cera musi swobodnie oddychać – nie będzie to możliwe, jeśli przykryjemy ją warstwą tłustego kosmetyku. Niestety, zalecenie to wciąż jeszcze nie cieszy się taką popularnością, na jaką zasługuje.

Wychodzimy poza schemat

Media Społecznościowe

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8,

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: