Ciepło i odrobina uwagi. Czas dla siebie, aby spotkać się z samym sobą. Pielęgnacja od koniuszków palców po czubek głowy. Brzmi jak wizyta w SPA? W pewnym sensie tak jest.

Naturalna pielęgnacja ciała

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Seria regenerująca Dr.Hauschka jest idealnym wyborem dla skóry wymagającej i dojrzałej. Są to wyspecjalizowane produkty dla skóry doświadczonej życiem, które przywrócą jej życie.

Pielęgnacja regenerująca zamiast pielęgnacji anti-ageing

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że kiedy Ty śpisz w nocy, Twoja skóra jest bardzo aktywna i rozbudzona? Naśladujemy ten naprzemienny rytm każdego dnia w ciągu naszego życia.

Dlaczego nasza pielęgnacja na noc jest unikalna

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Skóra jest największym narządem organizmu. Ulega wpływom różnorodnych rytmów i ma różne potrzeby.

Trzy kroki w programie pielęgnacji skóry

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Ty i twoja skóra nie mogą być sztywno określone i zaszufladkowane. Potrzebujesz pielęgnacji, która uwzględnia zmieniające się potrzeby skóry w zależności od dnia, miejsca, pory roku czy potrzeb w danym momencie życia.

Kondycja skóry zamiast rodzaju

Nasza skóra nieustannie się odnawia, ponieważ ma doskonałe zdolności do regeneracji. Kosmetyki nie powinny jej w tym zastępować. Koncepcja pielęgnacji Dr.Hauschka polega na oczyszczaniu, wzmacnianiu, nawilżaniu i upiększaniu skóry. Ma ona podkreślać jej piękno zgodnie z naturalnym rytmem dobowym. Szczególnie ważna jest beztłuszczowa pielęgnacja na noc. Podczas nocnego odpoczynku nadchodzi dla skóry czas regeneracji. Cera musi swobodnie oddychać – nie będzie to możliwe, jeśli przykryjemy ją warstwą tłustego kosmetyku. Niestety, zalecenie to wciąż jeszcze nie cieszy się taką popularnością, na jaką zasługuje.

Wychodzimy poza schemat

Media Społecznościowe

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: