Produkty kosmetyczne premium na bazie surowców roślinnych wymagają najwyższej staranności w doborze składników. Pozyskujemy je z własnych roślin uprawianych zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego i objętych certyfikacją Demeter.

Syntetyczne konserwanty, barwniki i substancje zapachowe? Parabeny, glikole polietylenowe, silikony,  oleje mineralne? Próżno ich szukać w składach naszych produktów. Kosmetyki Dr.Hauschka zawierają wyłącznie składniki naturalne - i to najlepsze z możliwych.

 

Wszystkie produkty Dr.Hauschka są opracowywane i wytwarzane bez przeprowadzania testów na zwierzętach przez lub w imieniu firmy Dr.Hauschka.

Organiczne surowce z całego świata

Naturalne kosmetyki organiczne

Kosmetyki nie testowane na zwierzętach

Dr Rudolf Hauschka, założyciel naszej firmy, poszukiwał sposobu na pozyskanie ekstraktu roślinnego bez użycia alkoholu. Opracował własną metodę otrzymywania wyciągów z kwiatów i ziół, która swoją skuteczność czerpie wprost z natury.

Badania, rozwój i produkty

Nasza współzałożycielka, Elisabeth Sigmund, powiedziała niegdyś: „Każdy z nas ma w sobie dwa rodzaje piękna – wewnętrzne i zewnętrzne.” To przekonanie niezmiennie nas inspiruje.

Wewnętrzne piękno

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Myślimy nie tylko o Tobie

Co jest dla nas ważne? Sprawiedliwy handel oraz szacunek dla naszych partnerów, a także respektowanie naturalnych rytmów, zainteresowanie wewnętrznym pięknem i nasze szczególne podejście do tworzenia kosmetyków. Z uwagą obserwujemy naturę, ponieważ jest to jedyny sposób na stworzenie kremów, balsamów, serum, olejków oraz zabiegów kosmetycznych, które są skuteczne, przyjemne i przyjazne zarówno dla ludzi jak i dla naszej planety.

Media Społecznościowe

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: