Zbierając rośliny na składniki naszych produktów, żadne miejsce nie jest tak odpowiednie jak nasz własny ogród roślin leczniczych. Znajduje się on tuż za najstarszym budynkiem naszej firmy w Eckwälden, u podnóża Alp Szwabskich.

Tworząc receptury kosmetyków Dr.Hauschka czerpiemy z tego co natura ma do zaoferowania. Na przykład rośliny lecznicze, olejki i woski roślinne, naturalne olejki eteryczne reprezentują naturalną i  organiczną jakość wszędzie tam, gdzie to jest możliwe.

Nasz ogród roślin leczniczych

Projekty partnerskie na całym świecie

Dbamy o jakość naszych surowców

Produkty kosmetyczne premium na bazie surowców roślinnych wymagają najwyższej staranności w doborze składników. Pozyskujemy je z własnych roślin uprawianych zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego i objętych certyfikacją Demeter. Plony zbierane są zazwyczaj tuż przed wschodem słońca, tak aby rośliny w pełni zachowały zgromadzone w nich siły witalne. Część naszych surowców pozyskujemy również z roślin dziko rosnących u podnóża Alp Szwabskich oraz z ekologicznych upraw nadzorowanych przez nas w różnych częściach świata. Możemy też polegać na doskonałych partnerach z całego świata, których metody produkcji nie odbiegają od naszych standardów.

Media Społecznościowe

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: