DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Holistyczne zabiegi kosmetyczne Dr.Hauschka cenione są w 40 krajach na całym świecie.

Autoryzowane gabinety kosmetyczne

Sztuka dotyku w najczystszej postaci – rytmiczne ruchy głaskania subtelnie stymulują całe Twoje ciało, pobudzając przepływ limfy, począwszy od palców stóp, aż po same końcówki włosów. Podaruj sobie odrobinę wytchnienia. Poczuj harmonię otaczającego Cię świata i odzyskaj wewnętrzną równowagę.

Zabiegi pielęgnacyjne na ciało

Spokój. Cisza. Brak nawet muzyki. Po prostu czysta, niepodzielna uwaga. Delikatny dotyk dłoni, który pomimo tej delikatności, a może właśnie dzięki niej, ma głębokie działanie. To jest właśnie zabieg pielęgnacyjny Dr.Hauschka.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Zabiegi pielęgnacyjne

Koncepcja pielęgnacji Dr.Hauschka od samego początku opiera się na niestandardowym, holistycznym podejściu do pielęgnacji. Nasze zabiegi pielęgnacyjne zdecydowanie przełamują konwencję – rozpoczyna je orzeźwiająca, szałwiowa kąpiel stóp, a sam zabieg pomaga także oczyścić umysł, zejść na ziemię i nabrać dystansu do wszystkiego, co robisz. Również do samej siebie.

Nasze zabiegi pielęgnacyjne obejmują nie tylko relaksujące ruchy wykonywane dłońmi, ale również subtelne głaskanie skóry za pomocą delikatnych pędzelków. Używając odpowiednich dla Twojej cery produktów Dr.Hauschka, nasze wyspecjalizowane kosmetyczki zadbają o kondycję i piękno Twojej skóry. Osnową każdego zabiegu są opracowane przez Elisabeth Sigmund zasady holistycznej pielęgnacji – głębokie odprężenie i normalizujące impulsy, które pobudzają naturalne procesy samoodnowy skóry.

Media Społecznościowe

Wyłączny dystrybutor w Polsce:

Sense and Body Sp. z o.o.

ul. Alzacka 8

03-972 Warszawa

 

biuro@senseandbody.com

 

22 782 25 94

Gdzie kupić: